A do e shohim ‘Xhbanen’ e ‘O sa mirë’ në fustan të bardhë?!

By

Sot është një prej personazheve televiziv më të pëlqyer.

Falë paraqitjes së saj në serialin ‘O sa mirë’ dhe në veçanti rolit që e ka zotuar me mjeshtëri, Arjola Demiri ka fituar masivisht simpatinë e publikut.

E përtej buzëqeshjes së ëmbël që reflekton, si për çdo njeri tjetër, fshihen prapa histori sakrificash dhe episodesh aspak të lehta në jetën e saj.

Nënë beqare e tre fëmijeve, Demiri ja ka dalë e vite të bëj më të mirën për fëmijet duke ditur të mbaj balancin mes familjes dhe karrierës.

Por a do vijë dita që atë ta shohim në fustan të bardhë?

Arjola ka një përgjigje interesante të dhënë në intervistë për Prive. Ndiqeni të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm