Njihen që 15 vjet por tani i erdhi koha, Blero e Stine në bashkëpunim?

By

Fotografia që Blero postoi para pak minutash në Instagram ka dhënë shenjën e një bashkëpunimi të ri mes tij dhe këngëtarit Stine.

Të dy artistët janë në një studio të fokusuar mirë.

“working with my boy @stine_records_ed njifemi qe 15 vjet big Rrespekt”, ka shkruar Blero nën foto.

Edhe pse pa detaje, një duet mes dy këngëtarëve do ishte interesant./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Biut_pjFyQs/?taken-by=bleromuharremi

Artikuj të ngjashëm