Një mbrëmje relaksuese për Dhurata Dorën! (FOTO)

By

Koncertet gjithandej ku ka shqiptarë nuk po i ndal për as edhe një ditë të vetme.

Krahas tyre, intervista të shumta dhe aktivitete tjera po shoqërojnë Dhurata Dorën, një prej këngëtareve më të suksesshme të momentit.

Megjithatë, koha e rezervuar edhe per veten, fatmirësisht nuk po mungon.

Këngëtarja sonte ka kaluar kohë në një prej qendrave rekreative të kryeqytetit ku ka shfrytëzuar për relaks pishinën dhe lukset tjera.

E vetme?! Natyrisht që jo!

Dhurata ka qenë bashkë me një shoqe të saj, në mungesë të një të dashuri pasiqë siç është shprehur, vazhdon të jetë single. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm