Sinani, Meda dhe Besnik Qaka vijnë bashkë këtë fund vit

By

Të tre artistët u bënë bashkë për një potpuri festive e cila u publikua së fundmi.

Në këtë potpuri, Sinani, Meda e Besniku sollën një kolazh këngësh të njohura.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm