Capital T me bashkëpunime ndërkombëtare?

By

Capital T javën e kaluar pas shumë kohësh erdhi në një intervistë ekskluzive për Prive ku zbuloi shumë të pathëna nga karriera dhe jeta private.

Ai mes tjerash tregoi se është duke punuar në një album i cili do të publikohet së shpejti.

Disa prej këngëve sigurisht se do jenë në duet me artistë të tjerë mirëpo e veçanta është edhe tek një tjetër detaj.

Disa prej dueteve të Capital T do të jenë ndërkombëtare pasiqë janë realizuar me artistë të huaj, emrat e të cilëve mbeten enigmë edhe për pak ditë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm