Çka do të përmbajë “ZinCity” i Noizy-t (Foto)

By

Ditë më parë, prive solli fotografi të reperit shqiptar të labelit OTR Noizyt,  i cili shihej i rrëthuar nga miqtë e tij, repera nga Prishtina.

Por është mikja e tij Enca  që nëpërmjet një postimi në snapchat, ka paralajmëruar albumin e ri të reperit Rigels Rajku- Noizy.

Imazhet e siguruara nga Prive  flasin për një këngë me titull “Grande” e cila pritet të publikohet sonte, si dhe për albumin e tij “Zin City” në të cilin reperi duket të ketë punuar intensivisht./PRIVE.AL/

12914959_1715034872111076_1407641099_o

12922034_1715034835444413_1939315246_o

Artikuj të ngjashëm