E dëgjuat bashkëpunimin e Stine dhe Alandy? (VIDEO)

By

Alandy dhe Stine kanë publikuar bashkëpunimin e tyre muzikor.

“Am do” quhet kënga e cila është publikuar në platformën Youtube.

Për tekstin dhe muzikën e këngës janë përkujdesur të dy artistët, ndërsa për producimin e këngës Max Production.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë këngën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm