Një Erë e re vjen së shpejti

By

Në verën e këtij viti kapi suksesin e artë me duetin ‘Shumë pis’ me Ledrin që gati ka arritur 20 milionë shikime në Youtube.

Nga ai moment, Era Istrefi nuk i ndali asnjëherë koncertet përpos në trojet shqiptare edhe në diasporë.

Por projektet e këngëtares për këtë vit nuk mbarojnë me kaq dhe ajo së shpejti do sjell këngën e saj të re.

Këtë e ka paralajmëruar në Instagram ku ka shkruar se “një Erë e re” do të vijë së shpejti. Sipas informacioneve, mësohet se projekti do lançohet para festave të fundvitit. /Prive.al/

Screenshot_2015-11-12-14-02-44

Artikuj të ngjashëm