Këngëtarja e njohur sjell në jetë fëmijën e saj të parë

By

E vogla e Leona Lewis ka ardhur.

Këngëtarja solli në jetë më 22 korrik fëmijën e parë të saj dhe bashkëshortit Dennis Jauch.

“Dhe më pas ishin tre, Carmel Allegra jonë e vogël mbërriti më 22.7.22,” shkroi ajo një foto të familjes duke mbajtur vajzën e tyre.

View this post on Instagram

A post shared by 𝓁𝑒𝑜𝓃𝒶 𝓁𝑒𝓌𝒾𝓈 🎵 (@leonalewis)

Fituesja e “X Factor” kishte lënë të kuptohet për datën e lindjes së saj ndërsa njoftoi shtatzëninë e saj në mars.

“Mezi pres të të takoj në verë”, shkroi Lewis në atë kohë.

Jauch, 33 vjeç, e festoi lajmin me të njëjtin moment, duke shkruar: “Dhurata më e madhe që mund të kisha kërkuar të vinte këtë verë.

Çifti u martuan në korrik të vitit 2019 në Itali.

 

Artikuj të ngjashëm