Beatrix na fton në dhomën 609 (Foto)

By

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është duke shijuar suksesin e këngës së fundit pjesëmarrëse në Top Fest.

Kjo pjesëmarrje i dhuroi asaj dy kupa atë të Top Albania Radio dhe këngëtarja femër më e mirë.

Me një performancë shumë sensuale, në natën finale Ramosaj tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Sot Trixa ka publikuar disa fotografi nga performanca e këngës ‘Dhoma 609’ e në to ka shkruar ‘Eja në dhomën time’./Prive.al

beatriix

Artikuj të ngjashëm