Publikohet ‘Shtyje’ nga Genc Salihu! (Video)

By

Këngëtari Genc Salihu mbrëmë ka promovuar në një nga lokalet e kryeqytetit këngën e tij më të re ‘Shtyje’.

Në një ambient mes kolegësh e miq, ‘Shtyje’ u pëlqye dhe nga dy versionet e publikuar ata zgjodhën njërin që tashmë është publik.

Tekstin dhe orkestimin e ka bërë vetë Genci ndërsa në muzikë ka bashkëpunuar me Kaltrina Krasniqin.

Për video është përkujdesur Berat Hasani. Se si shkoi promovimi do ta kuptoni të shtunën në një material të zgjeruar në Prive./Prive.al

Artikuj të ngjashëm