Nis numërimi prapa: A jeni gati për këngën e Loredanës? (VIDEO)

By

Projekti i parë i të dashurës së Mozzik, Loredana Zefit, është finalizuar dhe pritet që këtyre ditëve të publikohet.

Këngën fillimisht e paralajmëroi Loredana përmes një videoje të cilën e ka postuar në Instagram ku ka marrë më shumë se dy milionë shikime.

Më pas, është Mozzik ai që ka zbuluar se projekti debutues i saj është gati dhe së shpejti do të lansohet.

Kënga është në gjuhën gjermane dhe mbanë titull “Sonnen brille”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm