Done deal! Unikkatili performon në stadiumin e këtij qyteti shqiptar

By

Rikthimi i Unikkatilit u trembua fuqishëm.

Reperi i njohur i cili ka mbajtur me dekada një profil diskret, tashmë po bëhet më publik me postime në rrjete sociale e koncerte.

E nisi në Europë dhe duket që s’do ndalet.

Gjatë kësaj vere, Viktori mes tjerash do jetë edhe në Durrës.

Në rrjete sociale po qarkullon një fotografi të cilën e ka siguruar Prive.al ku Unikkatili shihet teksa përmbyllë pazarin për një koncert në stadiumin e Durrësit.

Data dhe detajet tjera priten të kuptohen me kohë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm