Këtë pjesë të këngës “Malli” nuk e kupton as vet Kidda (VIDEO)

By

“Malli” ka qenë njëra ndër këngët hit të kësaj vere.

Kidda solli këtë projekt disa muaj më parë i cili sot numëron miliona klikime në YouTube.

Por si u realizua kjo këngë?

Pikërisht për të dhe për shumë gjëra rreth tij dhe karrierës, ka folur vet Kidda në një intervistë ekskluzive në emisionin NIN me Alaudin Hamitin.

Cilën pjesë të këngës “Malli” nuk e kupton as vet artisti dhe cilat janë planet e tij pas këtij hiti?

Shumëçka kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm