Ngjashmëri e hatashme, Soni Malaj duket si binjakja e vajzës së famshme shqiptare

By

Jo më kot legjenda e thotë se të gjithë njerëzit në botë e kanë nga një sozi. Edhe një të tillë e ka Soni Malaj, këngëtarja e famshme shqiptare e cila ngjanë jashtëzakonisht shumë me një tjetër emër.

View this post on Instagram

#barcelona qyteti i mrekullive,i modernizmit dhe i tradites,i te gjithe atyre qe dashurojne jeten

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on

Sozinë e saj Soni nuk e ka aspak larg.

Ajo është Suada Sherifi, ish Miss Shqipëria dhe një vajzë jashtëzakonisht e bukur.

Në shumë imazhe që gjen në Instagramin e Sherifit dhe Sonit, ato të dyja puthiten shumë në pamje sa nganjëherë edhe të ngatërrojnë me ngjashmëri.

https://www.instagram.com/p/BjwxZdYBv62/?taken-by=suadasherifi

Të dyja zeshkane dhe shtathedhura, dy vajzat do bënin mirë të realizonin një imazh bashkë, që të na hutonin edhe më shumë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm