Ky është bashkëpunimi i radhës i Skerdit (FOTO)

By

Ditë më parë, Skerdi ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ai ndau një foto nga xhirimet e videkolipit ku zbuloi se ai dhe Kanita do sjellin projektin e parë së bashku.

Në postimin e tij të ndarë me ndjekësit, Skerdi zbuloi se kënga quhet “Xheloze” dhe do të publikohet së shpejti. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by S K E R D I (@skerdiago)

Artikuj të ngjashëm