Gazetari i njohur politik mezi njihet në fotot e fundit

By

Shtatori ka nisur dhe si rrjedhojë shumica e programeve televizive janë rikthyer në transmetim.

Por, për gazetarin politik Sokol Balla, pushimi vazhdon.

I zhvendosur në Vizion Plus në Janar të këtij viti, Balla gjendet në pushim në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Image result for sokol balla

Nga përtej oqeanit, Balla ka ndërruar stil aq sa mezi njihet.

Pa petkun serioz të kostumeve me të cilat shfaqet në ekran dhe me mjekrrën e lëshuar, prezantuesi i ‘Real Story’ mezi njihet.

Më mirë kështu apo siç e shohim shpesh në ekran? Ne votojmë për opsionin e dytë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm