Ndiqeni Arbnora Ademajn në episodin e parë të serialit turk (VIDEO)

By

Ish-Missi Arbnora Ademaj pas një pune intenzive debutoi së fundmi në industrinë e serialeve turke.

Ajo ka një rol në serialin “Kirik Hayatlar” që premierën e pati së fundmi në Kanal D.

View this post on Instagram

A post shared by Arbnora Ademaj (@arbnora_ademaj)

Dhe nëse jeni kurioz për të parë se si aktron Arbnora, kurreshtjen na ka shuar vet ajo.

Bukuroshja ka ndarë një sekuencë ku shihet se ka zotëruar shumë mirë gjuhën turke përgjatë kësaj kohe në të cilën ka punuar me ekip për të depërtuar në industri.

Komentet kanë qenë pozitive nga ndjekësit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm