Buci sërish temë diskutimi për Santianën (VIDEO)

By

Buci ka qenë sërish temë diskutimi për Santianën.

Ajo foli me Ilirianën dhe Adrin për darkën e të nominuarve ku u tha se ka përfituar në krah të Bucit.

”Buci lojën vetëm s’do mund ta bënte lojën”, tha ajo, njofton Klankosova.tv.

Ndiqni videon për detaje nga biseda.

Artikuj të ngjashëm