Nga pushimet Rita Ora sjellë pozat provokative, linjat i ka fantastike

By

Pas shumë angazhimeve e koncerteve, ajo i ka dhënë vetes kohë të pushojë në Francë.

Këngëtarja shqiptare Rita Ora, po i shijon pushimet shumë të nevojshme, me nënë Verën dhe babain Besnikun dhe disa miq të saj.

Ora e cila po kalon pushimet me familje, nuk po i lë anash fotografitë në rrjete sociale.

Me një palë rroba banje të verdha, këngëtarja ka marrë poza atraktive e shtrirë mbi një jaht. Ajo ka një figurë të tonifikuar dhe shumë atletike ndërsa për fotografitë e saj, po kujdeset e ëma, Vera. /Prive.al

 

Meet the parents: She had a giggle with her handsome mother and father while in a jacuzzi, her youthful mum wore a gorgeous red swimsuit

Picture time: Vera happily took snaps of her daughter as she posed against some railings

Artikuj të ngjashëm