Baladë dashurie? Çfarë po paralajmëron Flori me këto vargje?

By

Gjithmonë i ka kënduar dashurisë, dhe vargjet e tij janë shndërruar në hite.

Flori Mumajesi, kantautori më i suksesshëm shqiptar po paralajmëron diçka përmes profilit të tij në Instagram.

Në një fotografi të tijën, ai ka shkruar dy-tri fjalë, që në lexim të parë të japin përshtypjen se janë fjalët më romantike.

“Drita e syve, ne…”, ka shkruar Flori, duke lënë tri pika në shenjë vazhdimi të këtij vargu, e duke mos treguar se për cka bëhet fjalë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm