Dizajnerja kosovare, vesh aktoren e njohur amerikane të filmave pornografikë!

By

Një emër shumë i njohur i insustrisë pornografike dhe një modele që ka me miliona fansa në botë.

E famshme Sunny Leone, është veshur me fustanin e dizajneres kosovare Drenusha Xharra.

 

Në një event ku Sunny Leone, me prejardhje indiane ka marrë pjesë, është veshur nga Xharra me një fustan të zi tejet elegant.

Aktores së njohur i është zbuluar statuja prej dylli në njërën prej shtëpive më të famshme në botë ku qëndrojnë statujat e plot emrave të njohur të muzikës, filmit e politikës.

Me fustanin e Xharrës Sunny Leone është paraqitur në muzeun Madame Tussauds në New Delhi të Indisë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm