Era Rusi: Nuk është koha të flasë për personalen (VIDEO)

By

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar zbuloi shumë gjëra rreth vetes në Prive.

Bëhet fjalë për Era Rusin e cila tregoi çfarë plane ka në muzikë mirëpo foli edhe për jetën personale.

Se çfarë tha ajo dhe çka do të kemi të reja së shpejti, e kuptoni duke klikuar mbi videon e mëposhtme./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm