“Nëse e provoni, s’do ndaloni kurrë”: Ja çfarë po konsumon Blerim Destani

By

Ai bën jetë miliarderi dhe konsumon e vesh gjërat më të shtrenjta ku janë e ku s’janë.

Aktori i njohur shqiptar, trashëgimtar i familjes Destani të njohur si pasanikë të mëdhenj nga Tetova, gjithnjë prezanton orët e tij të shtrenjta dhe veturat që posedon përmes rrjeteve sociale.

Por një gjë kemi vërejtur tek ai!

Destani nuk konsumon cigare, por vetëm puro. Ai ka publikuar në profilin e tij në Instagram një fotografi, ku shihet me puro në dorë.

“Nëse e provoni, s’do ndaloni kurrë”, ka shkruar Destani, në një imazh ku jep shikimin e tij të zakonshëm. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BlsfFs9HsMx/?taken-by=blerimdestani

Artikuj të ngjashëm