Parfumin tërheqës që përdor BadBunny mund ta bëni tuajin fare lehtë

By

Një burrë duhet të ketë parfum seksi dhe tërheqës në dollapin e tij. Një aromë e këndshme dhe intriguese ju shton pikë edhe në atraktivitetin tuaj.

Një nga aromat më të famshme dhe më të kërkuara në botë është kjo që artisti Bad Bunny përdor e që është, Layton – DeMarly.

Layton është një aromë që kap thelbin e burrërisë. Kjo aromë joshëse orientale dhe lulesh me një nënshkrim të fortë nuhatës hapet me bergamotin dhe pasionin e tij të lezetshëm, ndërsa livando dhe barbarozë përzihen në një notë të freskët, elegante dhe kalorësiake në të njëjtën kohë.

E si përfundim lajmi i mirë është se edhe ju mund ta bëni tuajin parfumin këtu në Kosovë.

Brendin e njohur të parfumit mund ta gjeni në Maison De Parfum në Prishtinë.

Më poshtë mund të gjeni faqen zyrtare të Maison de Parfum në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm