Kjo është kënga e prindërve që Redon Beranit nuk i pëlqen aspak (VIDEO)

By

I biri i Gilit, Redon Berani po krijon emrin e tij në industrinë e muzikës.

Së fundmi Redoni ishte i ftuar në intervistën më të shkurtër “60 sekonda” të emisionit Prive.

Ai u përgjigj në të gjitha pyetjet dhe mbi të gjitha tregoi emrin e këngës së prindërve që nuk i pëlqen aspak.

Ndiqni intervistën e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm