Fejesat s’kanë të ndalur: Edhe modelja e famshme, vë unazën në gisht

By

Modelja e famshme amerikane Karlie Kloss, është fejuar dhe e ka prezantuar unazën e saj gjigante me diamant.

Bukuroshja amerikane ka marrë propozimin nga i dashuri i saj Joshua Kushner dhe dyshja pritet të martohen së shpejti.

“Telefoni im po shpërthen nga mesazhe të ëmbla urimesh nga më të dashurit tanë”, ka thënë ajo në një video të publikuar në Instagram, ku më pas e tregon edhe unazën e fejesës. /Prive.al

karlie kloss engagement ring joshua kushner 014120299

karlie kloss engagement ring joshua kushner 014120299

Artikuj të ngjashëm