Këto janë ‘5 datat’ e paharruara në jetën e Mimoza Mustafës (VIDEO)

By

Këngëtarja shqiptare Mimoza Mustafa këtë të premte, ndau me publikun ‘5 datat’ më të rëndësishme në jetën e saj.

Përballë Liberta Spahiut, ajo tregoi se si ndodhi kurorëzimi me burrin e saj Shkumbin Istrefin dhe cilin politikan e ka votuar për 10 vjet radhazi.

Këto dhe shumëçka rreth jetës së saj e kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm