Mahniti botën si nuse mbretërore, por ja si dukej Meghan Markle në dasmën e parë

By

Imazhet e saja të nusërisë, bënë xhiron e botës.

Aktorja amerikane Meghan Markle, tani nusja më e re e familjes mbretërore në Britani të Madhe, kishte qenë e martuar më parë dhe po ashtu, kishte pasur një ceremoni martesore.

Kur aktorja ishte martuar në vitin 2011-të, s’kishte pasur këtë vëmendje të hatashme mediatike që ka tani dhe vëmendja s’kishte qenë e fokusuar tek ajo.

Prince Harry and Meghan Markle in St George's Chapel at Windsor Castle during their wedding service, conducted by the Archbishop of Canterbury Justin Welby in Windsor, Britain, May 19, 2018.

Megjithatë, me një hulumtim të thjeshtë në internet, gjen imazhet e saj nga martesa e parë me Trevor Engelson para 7-të vitesh.

Në dasmën e saj të parë, aktorja kishte veshur një fustan të stilit bohem, pa lidhëse në pjesën e sipërme dhe të gjatë. Ndërsa në mes, fustani kishte një rrip të punuar me gurë.

E për dasmën me princin Harry, Meghane dukej tamam si  një princeshë përrallash në një fustan të markës Givenchy, që sipas ekspertëve, mund të ketë kushtuar deri në 500 mijë dollarë. /Prive.al

What did Meghan Markle's first wedding dress look like for Trevor Engelson marriage?

What did Meghan Markle's first wedding dress look like for Trevor Engelson marriage?

Artikuj të ngjashëm