Nëna e tatuazheve: Dafina Zeqiri s’paska lënë vend në trupin e saj pa tatu

By

Thonë se kur bën një tatuazh, udhëtimi nuk përfundon atë. Sa më shumë që të adhurosh artin e trupit, aq më shumë detaje të gravuara me ngjyrë do shtosh në fizikun tënd.

View this post on Instagram

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Dhe këtë e dëshmon më së miri këngëtarja Dafina Zeqiri, e cila tani numëron goxha disa tatuazhe.

View this post on Instagram

Beabe

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

View this post on Instagram

😙

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Përveç detajeve të vogla në pjesën e sipërme të trupit, këngëtarja ka realizuar tatuazhe gjigante edhe në këmbë. Me lule dhe detaje tejet interesante, ajo ka ekspozuar së fundmi në një fotografi, këmbët e saja të cilat janë një vepër arti.

Zeqiri ka publikuar një fotografi tejet seksi në Instagramin e saj, ku shihet dujke festuar nga shtrati me një gotë vere në dorë për 1 milion ndjekësit në Instagramin e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm