Doktori i mrekullive: Babai i Demirit shtrohet në spital

By

Pas rregullimit të raporteve të Demirit me babain e tij, ky i fundit bëhet për spital gjë që do ta bëj që ai të gjej çdo zgjidhje për ta shëruar atë, por a do të arrij?

Gjatë kohës së shërimit të Fermanit nga sëmundja që e vuri spitali në karantinë, Al dhe Nazllë duhet të punojnë me kirurgun Tanzhu, por që sfidat do të jenë prezente?

Cilat raste do të ketë fund të mirë, a do të shërohen të gjithë?

Detajet I kuptoni në episodin e ri të serialit “Doktori i mrekullive” këtë mbrëmje në ora 18:50 në Klan Kosova./Prive.al

Artikuj të ngjashëm