Si do të titullohet bashkëpunimi i Bardhit me Fifin?

By

Fifi nuk i ka ndalur projektet e reja këtë sezon dhe shumë shpejt do t’i sjellë fansave një këngë të re që mezi po e presin.

Ashtu siç kishte raportuar Prive para pak kohësh, këtë herë, Fifi do të vijë në bashkëpunim me reperin e hitit “Betohemi”, Bardhin.

“Ne sapo e kemi mbaruar klipin, bashkëpunimi jonë del me 10 dhjetor”- ka rrëfyer ajo në Nin, teksa tashmë ka zbuluar titullin e këngës.

”Du Itch” do të emërohet ky projekt./Prive.al

Artikuj të ngjashëm