Bën kosin dhe djathin vet, kjo është receta e Sabri Fejzullahut që e mbanë vital (VIDEO)

By

Nëse gjithmonë jeni pyetur se si ai edhe në këtë moshë, mbi të 70-tat po ia del të duket kaq vital dhe i qëndrueshëm me shëndet, ai ka një sekret.

Këngëtari i famshëm kosovar Sabri Fejzullahu, nuk ha ushqime të përpunuara që i gjen të gatshme në treg por i përgatit vet.

Madje ai tregon për Prive se si edhe kosin e edhe djathin i bën vet në kushte shtëpie. Javën që lamë pas, ai ishte protagonist i intervistës “10-të gjëra që s’i keni ditur…”, ku tregon se është shumë i pasionuar pas kuzhinës dhe se si i përgatit vet produktet e bylmetit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm