Modelja e famshme po bëhet nënë (FOTO)

By

Shanina Shaik do të ketë një fëmijë!

Modelja 31 vjeçare australiane njoftoi se ajo dhe i dashuri i saj Matthew Adesuyan janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

Shanina hyri në Instagramin e saj për të ndarë një seri fotosh të saj duke pozuar me barkun e saj në rritje.

“Dashurisë së re të jetës sime, faleminderit që më zgjodhe mua të jem nëna jote”, ka shkruar Shanina.

Artikuj të ngjashëm