Në prapaskenat e videoklipit të Fifit e Remzie Osmani!

By

Kanë muaj që kanë paralajmëruar bashkëpunimin e parë mes tyre, por që është shtyer disa herë për shkak të ngjarjeve që dilnin rrugës, por jo më.

Dje në Tiranë, Remzie Osmani dhe Fifi ka xhiruar videoklipin e bashkëpunimit të tyre, ku nuk mund të mungonte kamera e Prive.

Prapaskenat e saj do ti transmetojmë në prag të premierës së klipit, teksa po e zbulojmë se si kanë zgjedhur të vishet dy artistet.

Remzia shfaqet në blu e teksa Fifi në të kuqe./Prive.al

Artikuj të ngjashëm