2ton jep premierën e “Amore”

By

Është një nga artistët më produktivë të skenës muzikore shqiptare, duke sjellur këngë të shumta. E më e reja sapo dha premierë në YouTube.

“Amore” mban emrin kënga e krijuar nga vetë 2toni, teksa beat-i i saj është krijuar nga Nego.

Videoklipi i këtij projekti është i mbushur me ngjyra dhe balerina, e realizuar nga MaxProduction. Kjo këngë duket se do të na shoqëroj edhe gjatë muajve të nxehtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm