Në përvjetorin e martesës, Remzie Osmani uron bashkëshortin

By

Këngëtarja shumë e dashur e muzikës popullore, po feston përvjetorin e martesës me bashkëshortin e saj, Halil Hamzajn.

E rasti e deshi edhe një urim të ëmbël në llogarinë e saj në Instagram.

“Gjysme shekulli dhe gjysme tjeter se bashku me ne, plote lumturi begati e shendet Halil Hamzaj, gezuar”, shkroi ajo nën një foto ku shihet krah bashkëshortit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm