Cili është statusi i Don Xhonit?

By

Don Xhoni ka pak muaj që është pjesë e industrisë muzikore por ka arritur të marr vëmendje menjëherë.

Interesimi përpos për prurjet muzikore, padyshim se është edhe për jetën private.

Së fundmi është intervistuar në “Afterparty” të Luanës dhe mes zgjedhjes se është në lidhje apo single, Xhonatani u deklarua beqar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm