Enca e pranon haptazi: Kam pasur zemrën e thyer në dashuri

By

Enca Haxhia është një nga personazhet më të hapura të shoubizit shqiptar.

Artistja poston pothuajse çdo gjë në llogarinë e saj në Instagram.

Para pak dite ka bërë një postim ku flet për momentet e bukura dhe të hidhura të saj.

Ndër kujtimet jo të mira, Enca nuk ka lënë pa cekur ndarjen nga jeta të babait, e po ashtu edhe operimin e fundit.

Por, në sy në listë bie se ka përjetuar edhe “thyerje të zemerës” nga një ndarje romantike./Prive.al

Artikuj të ngjashëm