Lori Hoxha tashmë dhe “ambasadore”! (FOTO)

By

Trashëgimtarja e Top Medias, Lori Hoxha, është paryshim një ndër emrat më të lakuar në portalet tona si për jetën luksoze që ajo bën ashtu për shijen e mirë që ka në modë ku tashmë njihet dhe si blogere.

Dita e sotme Lorin e gjenë me një lajm mjaft të mirë, pasi që do të jetë “Ambasadore” e makinave Jaguar dhe Land Rover.

Një fotografi e postuar në instagramin e saj ku ajo shihet pranë një veture na jep edhe detajet e tjera rreth kësaj çështje.

‘Jam e gëzuar që të lajmëroi se unë do të jem, ambasadorja e re për Jaguar dhe Land Rover në Shqipëri. Unë jam një fanatike e Rover por do të ma dhurojnë një Jaguar të ri.’

Siç duket punët në biznes Lorit po i ecin mbarë dhe sukseset sa po vijnë e po shtohen. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm