Më në fund! Learta thyen heshtjen, zbulon… (FOTO)

By

Tre ditë më parë, reja e këngëtares Shyhrete Behluli u bë nënë për herë të parë duke sjellur në jetë një djalë.

Nga i gjithë ky moment i shënuar në familje, nuk u nda as një fotografi e as ndonjë detaj.

Siç raportoi Prive.al, kjo u bë për shkak të kërkimit të privatësisë në familje dhe syrit të keq.

Por, Learta ka thyer heshtjen para pak minutash me një foto.

‘Të bekuar’ – shprehet ajo në fotografinë e shpërndarë e cila zbulon një detaj – emrin e djalit që quhet Matin.

Një fotografi e vogëlushit mungon akoma dhe duket se do vazhdojë të mos publikohet për një kohë të gjatë. /Prive.al/

Të bekuar! ? @kushtrimsalihu

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi) on

Artikuj të ngjashëm