Pasi mposhti sëmundjen e rëndë, Sunaj Saraqi në top formë! (FOTO)

By

Dy-tre vitet e fundit, këngëtari Sunaj Saraçi ballafaqohej me një sfidë të madhe jetësore.

Pas diagnostifikimit me kancer në Dhjetor të 2014-tës, u desh një periudhë relativisht e gjatë deri në Shkurt të 2016-tës për ta ‘nokautuar’ sëmundjen e rëndë.

Fatmirësisht, Sunaji ia doli për mrekulli në këtë betejë dhe tashmë i është rikthyer jetës normale.

Kjo vërehet edhe në fotografitë e fundit të këngëtarit me djalin, Sevenin nga pushimet e familjes në trevat shqiptare.

Sunaji duket në top formë duke u ‘ngatërruar’ për vëlla me të birin.

Nuk na mbetet gjë tjetër pos t’i urojmë familjes pushime të këndshme! /Prive.al/

With my day ones ❤️

A post shared by Seven Saraqi (@7saraci) on

My ninja 4 life

A post shared by Seven Saraqi (@7saraci) on

Artikuj të ngjashëm