Bardhi sjell dy këngë me klip nga Amerika (VIDEO)

By

Bardhi ka lansuar dy këngë të reja.

Artisti solli projektet muzikore me klipe nga Amerika, atje ku shkoi për koncerte.

Këngët quhen ‘Zhytem dhe Prapë’.

Ju ftojmë t’i dëgjoni e shihni videot më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm