Pamje ekskluzive nga festa private e Noizyt! Prive këtë premte është flakë

By

E premtja po vjen dhe bashkë me të edhe një tjetër edicion përplot materiale ekskluzive në Prive.

Kamera e Prive ishte prezente në festën private të Noizyt. Aty ishte edhe Loredana që theu heshtjen dhe pati diçka për të thënë.

Se çka ju pret tjetër këtë të premte në Prive nga ora 22:00 në Klan Kosova ndiqni materialin e përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm