Ndahet nga jeta personi i shtrenjtë i dy këngëtarëve të njohur!

By

Këngëtarët Dren dhe Art Abazi përmes rrjeteve sociale kanë lajmëruar miqtë dhe familjarët se kanë humbur personin e shtrentjë të tyre.

Gjyshja e Drenit dhe Artit ka ndërruar jetë mbrëmë e teksa varrimi do të bëhet sot në ora 15:00 vetëm me rrethin e ngushtë për shkak të pandemisë.

Arti në një postim për gjyshen ka shkruar: “Nga sot jetoj për ty”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm