Në ditëlindjen e saj, Aferdita Paqarada tregon dy dhuratat më të veçanta që mori ndër vite

By

Ditën e djeshme ish Missi Aferdita Paqarada, festoi ditëlindjen jubilare, – ajo mbushi plot 50 pranvera.

Falë bukurisë së saj, kishte arritur dekada më parë të zgjidhet si më e bukura e Kosovës dhe ende Aferdita na dëshmon që vitet janë vetëm numër për të.

Datën e saj të veçantë, Aferdita e ndau dhe me Prive pasi ishte pjesë e rubrikës “50 pyetje” ku ndau mjaft të pathëna nga ajo.

Ndër të tjera ish Missi na tregoi edhe dhuratat më të veçanta që ajo ka morë ndër vite.

Ndiqni të plotë intervistën e saj për të kuptuar më shumë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm