Paris Hilton refuzoi edhe presidentin amerikan për dasmën e shoqes së saj

By

Paris Hilton më në fund po flet për angazhimin e rëndësishëm që duhej të refuzonte që të mund të merrte pjesë në dasmën e shoqes së saj të vjetër Britney Spears me Sam Asghari më 9 qershor.

DJ dhe ylli i realitetit shpjegoi se çfarë ndodhi gjatë një interviste me Jimmy Kimmel, duke konfirmuar se ajo anuloi një darkë të rëndësishme me Presidentin Joe Biden, ku ishte vendosur të bënte një performancë.

Dhe ndërsa Paris kishte përmendur më parë në podkastin e saj “This Is Paris”, se ajo ishte ftuar në DJ në darkën e Biden’s Summit of Americas në Getty Villa në Los Angeles, ngjarja ishte planifikuar në të njëjtën natë me dasmën e Britney.

Madje, presidenti i ofroi Parisit që ta fluturonte me helikopter, por ajo nuk mendoi se ishte një ide e mirë. “Më kërkuan nga Presidenti Biden dhe ekipi i tyre që të shkoja me DJ në atë darkë samiti me të gjithë liderët e botës, por ishte e njëjta natë me dasmën e Britney-t”, tha Paris më parë.

Ajo thotë se në fakt anuloi darkën me presidentin dhe shkoi në dasmën e shoqes së saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm