Brenda ditëlindjes së Ermal Fejzullahut, të ftuarit, dhuratat e atmosfera mahnitëse (VIDEO)

By

Muajin e kaluar, Ermal Fejzullahu festoi ditëlindjen e 30-të.

Bashkëshortja e tij Ariana, është përkujdesur për një surprizë gjigante e cila mblodhi shumë emra të njohur të muzikës e familjarë.

Prive ishte e pranishme dhe ka kapur shumë detaje interesante të cilat nuk i keni parë.

Gjithçka çfarë ndodhi brenda sallës luksoze, dhuratat dhe të tjera, mund t’i shihni dhe kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm