Çfarë i ndodhi sot Bleros dhe Mihrije Brahas në aeroport?! (FOTO)

By

Mbrëmjet e shumta me të koncerteve jashtë Kosovës, kanë bërë që shumë prej artistëve tanë vikendet t’i kalojnë larg familjeve të tyre.

Ky fat i priste edhe këngëtarët, Blero e Mihrije Braha, të cilët ishin zë angazhuar për një event sonte.

Por, siç ka ndodhur edhe herë tjera, dyshja janë vonuar e aeroplani u ka ikur.
Që të dy do të detyrohen të presin edhe disa orë tjera në aeroport deri në fluturimin e rradhës teksa shpresojmë që mbrëmjet ku ata janë të prenotuar të mos u shkojnë huq. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm