Është i adhurueshëm: Roan bën hapat e tij të parë (VIDEO)

By

Baby Roan, është një fëmijë lozonjar dhe simpatik e i famshëm po aq sa babai i tij.

Vogëlushi 1 vjeçar i reperit të njohur Majk, ka nisur të hedh edhe hapat e tij të parë dhe guximshëm endet nga një cep i dhomës në tjetrin.

Ai jeton me nënën e tij, Majlinda Zekën pasi prindërit janë ndarë ende pa ardhur Roan në jetë de videon e hapave të tij të parë e ka publikuar në Instagram Majlinda.

Roan ecën me rrëmbim nëpër dhomën e ndejës dhe është thjesht i adhurueshëm. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/Blv1YM6gFyk/?taken-by=majlindazeka1

Artikuj të ngjashëm